Obserwując, to co się dzieje na forum bankiera, to może pytanie do jego administracji? Czy tutaj nie ma sytuacji win - win? Często gęsto w wypowiedzaich takowych osób brakuje wzmianki, że to jest ich prywatna opinia, a to zdaje się pod paragraf się nadaje(spółka szoruje po dnie, bankrut, szybko sprzedawajcie, ratuj się kto może, bo zaraz upadłość, złodzieje oszuśći)? Przypadek? Takie moje obserwacje i prywatna opinia ;) Wystarczy poczytać co się działo na columbusie, co się dzieje na aquatechu czy innych spółkach oze :) Oczywiście nie tylko, ale Państwo pewno w tych częściach giełdy przebywacie. CCC dla przykładu już z 6 , 6 razy uśmiercono :) dzięki temu oczywiście niektórzy siedzą tam załadowani po pas od ceny ~35 zł . Temat rzeka, czy przypadek pozostawiam do waszej opinii i obserwacji.
Apropo samego raportu wypowiem się gdzie indziej, bo mi się nie płaci za naginanie na wzrosty spadki.