• Rekomendacja Autor: ~Sirty9 [37.47.31.*]
    Kto ma konto w DM BOŚ? Wrzucili rekomendację. Widoczna tylko dla zalogowanych? Pls o info. Dzięki
  • Re: Rekomendacja Autor: ~DaleCooper [194.92.0.*]
    45 zł - Trzymaj. Ale ja w rekomendacje BOŚ już od dawna nie wierzę. Na razie tylko po angielsku, ale wydaje się, że przyjmują bardzo konserwatywne założenia odnośnie zysku i rozwoju spółki.
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.