• Pepees Autor: parzydlak [192.168.11.*]
    Panie Pawle pozdrawiam jednak się nie myliłem co do pepes myśle że na jesień sprzedam po 350 zł jak będzie split to po 3,50gr Pepees dalej technicznie wygląda
    dobrze
    pozdr