Nie upadł, chyba zawieszony bo teraz realizowane są w pierszej kolejności projekty które awansowały juz do top listy życzeń Steam, czyli Model Builder oraz Dog Trainer.
Środków nie zabraknie, już wspólnicy spłacili swoje pożyczki a za chwile rusza emisja które ma zapewnić Spółce pełne finansowanie przynajmniej do premiery Dog Trainera. Nowy Zarząd wybrał bezpieczna opcję, która zapewni środki na produkcje Dog Trainera, nie zależnie od wielkości sprzedaży Model Buildera, a i nie wiem czy czytałeś ostatni raport (za Q1) koszty funkcjonowania Studia zostały wyraźnie zredukowane.
Hej
Raport czytalem. Zostało im raptem 70 tys zl. Nie za bogato na utrzymanie firmy i budowe projektów. Dobrze ze prezes Playway troche ich pokierowal.
Pozdrawiam
"...Zwolnienie dotyczy akcji sprzedawanych poza rynkiem NewConnect. Udzielenie zgody ma na celu umożliwienie przeprowadzenia transakcji, które pozwolą na pozyskanie przez Pana Piotra Gardeła oraz Pana Michała Gardeła środków pieniężnych przeznaczonych w szczególności na przedterminową spłatę pożyczek, o których mowa w Dokumencie Informacyjnym Spółki z dnia 10 czerwca 2019 r. Działanie to zmierzać ma do przekazania Spółce środków pieniężnych, które przeznaczone będą na pokrycie kosztów jej działalności w okresie najbliższych miesięcy..."
Idealny link. I jak zapisano:Działanie to zmierzać ma do przekazania Spółce środków pieniężnych, które przeznaczone będą na pokrycie kosztów jej działalności w okresie najbliższych miesięcy..." najbliższe to 2 czy 3 miesiące. Do końca roku to jeszcze 6 miesięcy.
Przeczytaj raport i zapoznaj sie z kosztami funkcjonowania spółki a następnie zastanów się z 200000 akcji wpływy gotówkowe są całkiem spore, szczególnie ze w lipcu (już zamiesiąc) ma być emisja akcji.