Jakby nie patrzeć to obroty są solidne jak na coś o czym nic nie wiadomo. Do tego ktoś ładnie zbiera, a sprzedają ci co kupowali w przedziale 0.5-5zł. Było sporo prób zbicia kursu i nic. Solidnie się trzyma. Myślę, że ma to związek z tymi dopłatami, które wprowadził rząd.
Ja tam czekam na 1/3 kapitalizacji columbusa wtedy będę myślał o sprzedaży ; )
Strategia jest na lata, w przyszłościowej branży. Każde info pokazuje, że to świetna spółka do ulokowania kapitału na dłużej. Ale jeśli ktoś nie chce czekać, tylko koniecznie musi latać z kasą po wszystkim, co się na GPW rusza, to dziękujemy, odkupimy i pa,pa.
Zastanówcie się nad PCC Exolem. Produkcja środków do odkażania idzie na 100 % możliwości firmy. We wrześniu po otwarciu szkół zapotrzebowanie na środki odkażające wzrośnie o kolejne 80 -100 % co oznacza dalszy wzrost marż dla firm tego typu. W zwykłym okresie akcje PCC Exola dochodziły do ok. 6 zł. Nawet dzisiaj te akcje to nadal taniocha. Spółka z bardzo mocnymi fundamentami, co roku wypłacająca dywidendę. Polecam.
Dziwnie kurs się zachowuje. Bardzo duże obroty miedzy 17-18zł, i nagły brak popytu i spadek aż do 13,50.
Poprzerzucali z wora do wora. Teraz czas na jakąś korektę, tylko dziwne że nagle nie ma obrotów. Jakby nie patrzeć kurs szedł długo i mocno do góry. Ktoś ładnie kursem manipuluje.