NCBiR przeznaczy 200 mln zł na dofinansowanie innowacyjnych projektów polskich firm, które będą przeciwdziałać epidemii koronawirusa
NCBiR przeznaczy 200 mln zł dofinansowania na innowacyjne projekty firm przeciwdziałające epidemii koronawirusa. Otwiera się nowe źródło finansowania dla innowacyjnych spółek z GPW.
bez przesady. watpie ,ze data podpada pod te kategorie w rozumieniu tego " rozporzadzenia" chyba ,ze przez zapopieganie praniu brudnych pieniedzy rzezimieszki nie beda lazic po dyskotekach i kaszlac ludziom w twarz pare zakazen mniej
Nabór wniosków w ramach szybkiej ścieżki rozpocznie się już 6 maja i potrwa do końca roku. Dofinansowane mogą zostać zarówno projekty technologiczne, medyczne, ale również informatyczne oparte o sztuczną inteligencję.Projekt ma na celu poprawę bezpieczeństwa społeczeństwa, a jego ostatecznym efektem mają być produkty, usługi i technologie, które mogą szybko wejść na rynek.
pamietacie. data zrezygnowala juz raz z dofinansowania jednego projektu uwazajac ,ze bedzie ich krepowalo pakowanie pieniedzy w projekt ,ktory stracil w ich oczach na atrakcyjnosci.doszli do wniosku ,ze pieniadze te lepiej wydac na aktualne potrzeby i nie wiazac sie rygorami takiego dofinansowania.szacun.nie czesto sie zdaza ,zeby nie wziac pieniedzy , gdy daja.
Zeby bylo jasne, jasne ze powinni brac ile wlezie ,jezeli np. sfinansuje im to potrzebne rzeczy. np. na rozpatrzenie czeka w usa chyba ze cztery wnioski patentowe a to dosyc droga procedura, no i na pensje dla nowych.wczoraj juz po raz ,enty na linkedin oferowali prace dla sprzedazowcow.Jezeli trabia o wspieraniu innowacyjnosci ( zreszta forsa ta z EU,zeby ktos nie wpadl na pomysl ,ze to jasniewielmozny rzad to wszystko wymyslil ,tej sciemy nie moge juz sluchac) to niech daja.
Na tle EU i sasiadow Polska w ciemnej d.
Tak było, pisałem podobny komentarz, ale skasowałem, za dużo pisania. Te programy są pod naciągaczy, jak się da coś wykorzystać to można , ale pakować się w gówno na sile to nie ma sensu. Jeszcze pewnie jakieś sepy się kręcą żeby im łapówkę dać, rynek postawiony jest na głowie niestety. Dobrze ze dzialaja w USA.