Przy infie o honkkongu tu powinno byc conajmniej 10 gr.lub 20 gr .zadna spolka nire miala takiego infa ze sprzedaja jakas nieruchomosc w chinach za mln dollcow spolka by miala 100 proc swoich akcji
Przyznam szczerze, że nie daje wiary w interesy w Hongkongu. Polaku ja trochę drwię z dzierżawy i interesów w Hongkongu. Akcji jest tyle, że starczy dla wielu. Mówisz, ze 10 groszy, to ja mówię marzenia. Tutaj 0,02 to będzie sukces, jeśli w ogóle.