Jedno nie przeczy drugiemu. Jak będzie druga fala spadków to nikt tu nie bedzie siedział. Strach ppwoduje, ze te 3 % to b dobry wynik.
Zresztą próbkę już miałeś. Z 13pln na okolice 3 pln pomimo b perspektywicznego rynku. Gielda to emocje.
I po co tsk ujadac. OZE w tym roku po covid 19 bedzie grane! I jeszcze IT w chmurach bedzie grane! Poczytaj o inwestycji Microsoftu i jakie firmy z nim wspolpracuja.