• Zanęcanie leszcza Autor: ~Adam [37.109.33.*]
    Już kilka razy pisałem, że obecny animator T2P to fachowcy.
    GRATULUJĘ panie i panowie :)

    Ładnie dzisiaj zanęcają, widać ruch, leszcze już się podnieciły :)
  • Re: Zanęcanie leszcza Autor: ~zniewolony [92.30.179.*]
    Spolka t2p jest wylacznie dla kolazy kto mial kupic to kupil a teraz czekaja na ralizacje zyskow .Przepraszam jeszcze info ...tylko komu to sprzedacje
  • Re: Zanęcanie leszcza Autor: ~Adam [37.248.253.*]
    Dostaliście kochani kolejnę lekcję gry giełdowej.
    Najpierw rano podbitka kursu, później zmasowane naganianie na forach, opowiadanie bajeczek o raportach i "kolejnych" umowach i klasyczne karmienie leszczy, szprotek i płotek.

    Teraz przez kilka tygodni znowu będziecie wypisywać, że "cierpliwość popłaca", że "jak będzie komunikat to wybije w kosmos", że "spółki X, Y czy Z" też kiedyś wzrosły po 100 czy 200%
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.