najwyżej w historii było ok 59 szkoda nie ze dali wykresu miesięcznego napisaliby, że pokonał już ostatni szczyt, są tak wiarygodni jak ich analizy zobacz jak naganiali na wzrosty jak potem było 21 , euforię widzę
Dobrze napisane rok 2017 i ich naganianie złote góry obiecali. Reko to było ale dla swoich aby migli jak najdrożej sprzedać a potem w dobrej cenie odkupić po info z facebook.