APEL DO AKCJONARIUSZY:
DRODZY AKCJONARIUSZE
CZY WSZYSTKO U WAS W PORZĄDKU ?
NIE WIDAĆ WAS TUTAJ WCALE:(
ZDRÓWKA I WIARY W SPÓŁKĘ
NAPISZCIE COŚ POZYTYWNEGO LUB COKOLWIEK:)
Zarząd spółki Rubicon Partners S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka"; "Emitent") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2020 z dnia 21 lutego 2020 roku, niniejszym informuje, że dzisiaj, tj. w dniu 9 marca 2020 r., Spółka zakończyła przyjmowanie zapisów podstawowych oraz zapisów dodatkowych, w wyniku których cała emisja Akcji serii B2 została subskrybowana, w związku z czym, Zarząd nie będzie kierował zaproszenia do wybranego inwestora do objęcia Akcji serii B2. Jednocześnie, Emitent informuje, że w dniu 11 marca 2020 Zarząd Spółki dokona przydziału Akcji Serii B2
Kiepsko to wygląda...spadek kursu z 6 zł.na obecne niecałe 50 gr.
Na pocieszenie to to że prezes objął emisję i paged s.a. w akcjonariacie, który będzie chciał odzyskać środki
Gdybym w pełni wierzył w pomyślne rozstrzygnięcia to brałbym to wszystko w okolicach 50gr. ale to tylko mżonki z tym OZE póki co,ryzyko inwestycji w rubicon jak loteria ...
Ludzie byłem z nią kiedyś :) po zmianie płci i imienia na Arek prześladuje mnie po rozwodzie:) jest nie do wytrzymania:) ps Aguś/Arku z penisem nie mogę Cię zaakceptować:) teraz moją miłością jest Rubicon/Novavis Group
widze... ostro ladowali ci po 22 zlote a ty krzyczałes ze chcesz jeszcze...wiec spuscili ci akcje glebiej.... ty krzyczales bede milionerem... i dopchali do konca... po gardlo...bardzo boli ? tu to nawet szwy nie pomoga...zal czlowieka