• Witam:) Autor: ~biszkopt [31.60.21.*]
    Dziś kupiłam trochę akcji DGL. Jestem ciekawa jakie macie typy co do spółki, która ma być przejęta. Zapraszam do dyskusji.
  • Re: Witam:) Autor: ~S3kawka [185.63.110.*]
    Więc to byłeś Ty :)

    Dziś wyszedłem z Biomed Lublin - mam troszkę gotówki i spora szansa, że będę zwiększał zaangażowanie w Digiego (choć kusi by na biomedzie trochę pokolarzować)
  • Re: Witam:) Autor: ~Tommy [178.36.252.*]
    Czas pokaże ale myślę, że może być dobrze.
[x]
ICECODE -5,93% 0,11 2026-06-25 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.