Dnia 2020-04-01 o godz. 12:58 ~romb napisał(a): > jestem tutaj od 16.33 PLN(IPO) -niewielka ilość z powodu dużej redukcji.Nie masz szans na takie zakupy...
Dnia 2020-04-01 o godz. 13:34 ~Ja napisał(a): > HIT właśnie widzę w arkuszu jak kupujesz, 40 sztuk kupionych, no no kobita będzie z Ciebie dumna, w koncu sie przesiądziecie z Caro na Caro Plus :)
BO SIE W TANCU NIE PIERD#@$#$LI !!!! BUHAHAHAHA BRAC PERŁE PEKACEM!!!!!!!!!! BUHAHAHAHA
Kolo tez mi utkwil w pamieci (jego glebokie przemyslenia sa bez batyskafu raczej nie do pobicia)
Jeden z czlonkow tutejszej awangardy znawcow rynku biotech
KORINNA dyscyplina ,ze tak powiem
tak jak wszyscy widza masz duzo racji
tyle ze w innej dziedzinie „ co mi szkodzi cos palnac i tak nikt sie nie dowie ,ze to ja, twoj sasiad, ten bystrzak ktory jutro bedzie zlicytowany“