EBITDA ponad 100 mln zlotych to jak na warunki chyba niezły odczyt. Ważniejsze, że obecnie spółka działa na pełnych mocach co dobrze wróży na pierwszy kwartał.
Oczywiście wisienką w raporcie rocznym jest rekomendowane przez zarząd przeznaczenie 13 mln zlotych na...... :
Podsumowujac, jedziemy !
Czy ja dobrze widzę?
Czyżby szykowała się kolejna mega dywidenda w roku kiedy większość zawiesza wypłaty dywidend?
Zapowiada się szybki powrót na 1,5 zeta!!!
Już kilka dni temu w Pulsie Biznesu prezes chyba wskazywal że zdobyli nowych klientów w związku z epidemia na zachodzie. Czyli dobre perspektywy na pierwsze półrocze 2020 w beznadziejnym otoczeniu to rewelka :)
A dywidenda to kolejny sygnał UP UP UP