• Raport Autor: ~santa_k15 [5.173.249.*]
    https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2020-03/0000118740_202003200000125470.pdf
  • Re: Raport Autor: ~kO [37.248.153.*]
    JEDEN PROSTY sposob na zmiane STRATY 2mln na zysk 2mln!!!! Inwestorzy ich nienawidza!! (ZOBACZ PODWYSZENIA WARTOSCI UDZIALOW)
  • Re: Raport Autor: ~varsaviak [83.31.234.*]
    Ale, że jaka niewiedza jak jeszcze dodatkowo puścili w tym temacie komunikat? :)
  • Re: Raport Autor: ~desz [188.146.97.*]
    Połowa leszczy nie zrozumie komunikatu o przeszacowaniu i spojrzy tylko na zysk netto w raporcie
  • Re: Raport Autor: ~haha [37.47.150.*]
    To sie nazywa kreatywna ksiegowość .Rosiński to niezły cwaniaczek. Dla ulicy na pierwszy rzut oka duzy zysk a tu wystarczył tylko podwyzszysz wartość udziałów Ha Ha!!
    Cieakwe czy ulica to łyknie??
  • Re: Raport Autor: ~Cinu [79.184.236.*]
    Wartość udziałów sama się nie powiększyła. Chyba nie za bardzo rozumiesz to wszystko.
[x]
VARSAV -1,68% 0,47 2026-06-25 13:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.