Do zobaczenia za jakiś czas. Spółka dobra i inwestycja dobra, ale wydaje się, że kosztuje dziś tyle co przed pandemią, a wg mnie bez dużych spadków się nie obędzie.
Też tak myślę a właściwie myślałem, ale tutaj nawet jak bedzie jakaś korekta ostatniego wzrostu to wystarczy dobre comiesięczne info w przychodach i mamy znowu wzrost. Podejrzewam (jak wiekszość) że wiele firm będzie rozszerzało swoje licencje o więcej stanowisk w związku z wirusem. Sam mam średnią 35,5 i mimo kuszących 25% w tydzień zostawię jednak akcje i poczekam na rozwój wypadków.