• Do zobaczenia Autor: ~invest [51.37.107.*]
    Do zobaczenia za jakiś czas. Spółka dobra i inwestycja dobra, ale wydaje się, że kosztuje dziś tyle co przed pandemią, a wg mnie bez dużych spadków się nie obędzie.

    pzdr
  • Re: Do zobaczenia Autor: ~ddd [91.218.210.*]
    Też tak myślę a właściwie myślałem, ale tutaj nawet jak bedzie jakaś korekta ostatniego wzrostu to wystarczy dobre comiesięczne info w przychodach i mamy znowu wzrost.
    Podejrzewam (jak wiekszość) że wiele firm będzie rozszerzało swoje licencje o więcej stanowisk w związku z wirusem.
    Sam mam średnią 35,5 i mimo kuszących 25% w tydzień zostawię jednak akcje i poczekam na rozwój wypadków.
[x]
TEXT -1,10% 41,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.