Korekta ostra była i pewnie stopy wyczyszczone. Przebicie 50 jeszcze do piątku ale potem sam nie wiem. Jezeli znowu brak siły to bedzie 2 dołek klepany o wiele nizej niz 27 zł
To jest gielda? Kto ci cokolwiek zagwarantuje, to jest moje zdanie pod ktore skupuje obecnie, kupowalem po 22 sprzedawalem po 32 bo nie znalem zasiegu wczesniejszej gorki. Teraz widze kolejna szanse.
Dnia 2020-03-18 o godz. 12:59 ~NuBi napisał(a): > To jest gielda? Kto ci cokolwiek zagwarantuje, to jest moje zdanie pod ktore skupuje obecnie, kupowalem po 22 sprzedawalem po 32 bo nie znalem zasiegu wczesniejszej gorki. Teraz widze kolejna szanse.
No właśnie. To jest giełda- nikt Ci niczego nie gwarantuję, więc może trochę rozwagi w opiniach, które wygłaszasz?