Jedno to patrzeć bezkrytycznie na spółkę i mieć wygórowane oczekiwania a drugie to trafić na rynek ze bez znaczenia na sytuacje spółki ciężko coś ugrać. To co się ostatnio dzieje nie ma już związku wynikami/perspektywami VAR. Każdy ostatnio obrywa niezależnie na jakiej spółce by nie siedział, takie wpisy bym sobie darował.
eee. wyluzuj. nikt Cię osobiście nie krytykował. przynajmniej ja, hihi :))). a serio to zaraz zrobi się cieplej. teraz jest apogeum. ale wirus się uspokoi i kurs odbije. chińczyki już produkują. bardziej mnie martwi ogólna awersja do ryzyka. ps. Cdr odrobił już 10proc. od rana - więc nie jest tak, że zaraz wszyscy umrzemy. Ktoś tam nadal jest i zbiera. Pewnie będzie jeszcze taniej i co z tego? prawda jest taka, że to jest NC i tutaj są ostre spadki i będą ostre odbicia.