• Spółka MOL Autor: karlitopl [81.210.43.*]
    Dzień dobry.
    Moje pytanie brzmi: dlaczego wskaźnik DPS dla spółki MOL jest wyższy od wskaźnika EPS? Jak to możliwe, że trzeci rok z rzędu zarząd spółki wypłaci dywidendę wyższą od zysku netto?
    Bardzo proszę o odpowiedź. Z poważaniem Karol Piórkowski
  • Re: Spółka MOL Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Hmm nie bardzo orientuję się w sytuacji MOL, ale może mają nadwyżkę gotówki z którą nie mają co zrobić i akcjonariusze chcą czerpać dodatkowe dochody?