Może i masz racje.
Nie takie rzeczy się widziało na giełdzie.
Być może jak faktycznie dojdzie do połączenia i ujawnią z kim prowadzą negocjację to zobaczymy tutaj 10zł.
Zobaczymy. Myślisz, że to zlecenia leszcza tuż poniżej 1.8zł? Zauważ , że nic sobie nie robią z zapory na ponad ćwierć balona do 2zł. A obrót już 0.8 balona. Gra dopiero się rozpoczyna moim zdaniem:)