• Przez cały czas widoczny jest zrzut akcji... Autor: ~analityk [5.90.253.*]
    Ewidentnie ktoś pozbywa się akcji, wygląda na to że zakładali iż nastąpi ty o podczas pierwszych dniach po debiucie a tak się nie stało.Dlatego obecnie widzimy ciągłą sprzedaż a kurs akcji ugrzązł w miejscu.Co bardziej niecierpliwi sprzedają pkc stąd mamy tak spore wahnięcia w notowaniach.Jeśli spółka nie zrozumie,iż powinna zmienić nastawienie do swoich akcjonariuszy to z pewnością zostanie zapomniana!
    Patrząc na dokonania spółki widać krok zrobiony naprzód, sprzedaż gier posuwa się do przodu (sama ich jakość nie jest oszałamiająca ale przy niskim budżetowaniu nie można wymagać więcej). Zatem wyniki finansowe powinny pozytywnie zaskoczyć odbiorców.
    Pozytywnie można ocenić zastosowanie lock-up przez głównych Akcjonariuszy spółki,jednak pamiętajmy że są one zrobione do połowy roku,domniemać można że ruch wykonany w celu zachęcenia do zakupu ich walorów,niestety zasuszony popyt poprzez ,,potrzebę wyprzedaży akcji przeznaczonych na sprzedaż,,!
    Wyjściem z impasu powinna być:

    1) zmiana dotychczasowej ,,polityki,, traktowania dotychczasowych inwestorów jak dojnych krów,
    2) lepsza kampania informacyjna, słaba rozpoznawalność spółki, informowanie o bieżącej sprzedaży gier z portfolio spółki,
    3) zwiększenie współpracy z lepiej radzacymi sobie w tym sektorze spolkami,
    4) odpowiedni dobór kolejnych produkcji gier, mających lepsze perspektywy.

    Analiza wlasna czołem
  • Re: Przez cały czas widoczny jest zrzut akcji... Autor: ~Tyrek [79.185.50.*]
    Myślałem , że analiza robiona odbytem . Leszczyna liczy na spadki .Zobaczysz tu synek niebawem 10 zeta
  • Re: Przez cały czas widoczny jest zrzut akcji... Autor: ~analityk [5.90.243.*]
    Ja to wiem dzieciaku ;)
  • Re: Przez cały czas widoczny jest zrzut akcji... Autor: ~Tyrek [178.42.186.*]
    Nie ośmieszaj się chłopcze , pisząc o sobie - analityk .Dostaniesz nauczkę na dniach i znikniesz pajacu
  • Re: Przez cały czas widoczny jest zrzut akcji... Autor: ~analityk [5.90.243.*]
    Biedaku znikaj
[x]
DRAGEUS -0,57% 1,73 2025-09-22 14:32:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.