W zeszłym roku Ukraińcy pracujący w Polsce wysłali do ojczyzny 3,6 mld dol., czyli ok. 3 proc. całego ukraińskiego PKB. Startup PayUkraine chce opanować te niszę. Firma mówi, że każdego dnia pozyskuje 500 nowych klientów. Każdego miesiąca, realizuje też dwa razy więcej transferów niż w miesiącu poprzedzającym. W sumie możliwe jest już obecnie korzystanie z platformy, przy wysyłce pieniędzy z 14 państw europejskich.
Klientów i transakcji przybyła w postępie geometrycznym a i stawki godzinowe w Polsce rosną. W podobnym tępie będą rosły zyski MobiMedia a udziały w PU coraz większe. Rok 2020 jest kluczowy. Pozdrowienia dla cierpliwych
Nie marudź kolego o tym samym i w kółko. Sprzedawaj jak chcesz , nikt się nie na bierze na te stare teksty. Niech spółka rzuca porządne komunikaty co się dzieje,a tu cisza.
Trwa zbieranie. Czym niżej tym lepiej. Na 55gr stoi na K pakiet 200k i czeka na jelenia który się wystraszy i odda. Czasu już niewiele raport roczny 14 lutego a jakieś pozytywne info powinno być wcześniej. Kto będzie miał akcje zostanie sowicie wynagrodzony. Pozdrawiam