• Eee jakby... Autor: ~Rem [31.179.100.*]
    Eee jakby, eee jakby tak było jak mówi eee prezes w wywiadzie, to eee jakby kurs był inny, a tak to eee jakby jest eee lipa jakby

    https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DK9xtbZHQAk4&ved=2ahUKEwjQusbOxojnAhVk_CoKHQBHBnsQo7QBMAJ6BAgAEAY&usg=AOvVaw1yp5navG38Ngnn1RdHNhIJ
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.