cyt ''Jak jednak podkreśla Żbikowski, nie samym Geraltem Platige żyje. - Oczywiście, Wiedźmin jest najbardziej medialny z wszystkich projektów, ale nie jesteśmy pod kątem biznesowym od niego uzależnieni - dodaje prezes spółki.'' https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/platige-image-wspolpraca-z-netfliksem-przy-serialu-wiedzmin-prezes-karol-zbikowski/tstw7q1 to, fundament spółki, kolosalnie ważna rzecz! hehe, może sypiący panikarze tego nie wiedzieli?
kolejny cytat, chyba najważniejszy dla inwestorów, kierujących się analiza fundamentalną! cyt ''To ostatnie stwierdzenie jest o tyle istotne, że 2019 rok jest dla Platige ważny również z innego, niż premiera “Wiedźmina”, powodu. Jest to pierwszy rok od wejścia PI na giełdę w 2011 r., kiedy firma ma szansę odnotować zysk we wszystkich czterech kwartałach - do tej pory ani razu się to nie udało...'' https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/platige-image-wspolpraca-z-netfliksem-przy-serialu-wiedzmin-prezes-karol-zbikowski/tstw7q1 ps> jeśli tak się, stanie? a stanie się, to fundy się rzucą na akcje warszawskiej spółki! prezes rozumie o co chodzi i układa wszystko we właściwą stronę >>>klocek po klocku!
Wiedźmin wszędzie,nawet moj dietetyk i fizjoterapeuta sie wypowiada na jego temat. Opinie coraz lepsze. Może w przyszłość będzie z tego chleb.
Tylko ten pan S mógłby sie wytłumaczyć czemu to zrobil, a chyba nie jest tak glupi, żeby nie wiedzieć, że wzbudzi to wiele kontrowersji i pozostawi duzy niesmak na wizerunku PLI.
No chyba ze Fundy odkupują w taki sposób to zwracam honor, ale w to wątpię, niestety
moim zdaniem, emocje i skrajne głosy ale, czyż nie o to własnie chodzi ? o tę całą wrzawę, aby rozbudzić zainteresowanie całym tym wiedźmińskim uniwersum? wtedy, chce się więcej i więcej... https://noizz.pl/kultura/wiedzmin-bestsellerem-w-sklepach-google-i-amazon/0mr0mv8