• Sprzedaz PD Autor: ~inqb [178.235.188.*]
    Ciekawe ile w sumie juz kopii poszlo?
    Na Steam jest juz >2000 komentarzy.
    Przy ostatnim raporcie sprzedazowym jak dobrze pamietam przelicznik byl okolo 90~100.
    Myslicie, ze uda sie w tym roku uzyskac magiczne 215k?
    Czy pozwoli to na 100% zwrot produkcji, gdy gra sprzedaje sie glownie na wyprzedazach?
  • Re: Sprzedaz PD Autor: ~moraw [37.47.148.*]
    Na Steam przekroczone 100 tys k a na konsolach trudno powiedzieć. 50 tys?? Jeśli obniża znacznie cenę wyjściowa plus dużo promocji to sprzedaż znacznie się poprawi. No i jeśli wejdą do Epic może być dobra reklama dla CFG. i gry PD.
  • Re: Sprzedaz PD Autor: ~Hmmm [31.182.251.*]
    Nie zapominajcie o NS. Aktualnie jest duże promo w EU i gra schodzi jak świeże bułeczki. Nie jest to oszałamiająca kasa, ale myślę, że kilkaset tysięcy PLN z tego wpadnie.
  • Re: Sprzedaz PD Autor: ~lero [31.128.13.*]
    Gry pójdą błyskawicznie
[x]
CFG 0,00% 1,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.