• co robic? Autor: ~abc [157.25.200.*]
    Akcje od 11 zl trzymane od dobrych paru miesiecy kurs dol gora miedzy 11a 15 , .Wyjsc z lekkim plusem? Troche to dziwnie wygląda bo jak podadzą datę premiery HFC i patrząc na doświadczenie z innych spólkek od Playway-a może polecieć w dół .
  • Re: co robic? Autor: ~pff [5.173.129.*]
    Zależy, ile masz czasu. Przecież HFC dopiero zaczynają robić, więc to odległe dzieje.
  • Re: co robic? Autor: adameczek133 [89.64.32.*]
    Tu jest padaczka co wzrośnie to spadnie, zawsze ktoś sypnie i uwali kurs, ta spółka jest na długi termin. W 2020 jak zaczną pokazywać nowe gry urośnie a prędzej może jak pokażą wyniki za 3 kwartał i będą dobre...spółka jest bardzo dobra tylko ma jedna wadę nie chce rosnąć...)
  • Re: co robic? Autor: ~Kajtek [89.174.7.*]
    Ty też jesteś bardzo dobry Adameczek, nie daj sobie nikomu wmówić nic innego, MASZ TYLKO JEDNĄ WADĘ - niestety ciągle się tutaj udzielasz...
  • Re: co robic? Autor: ziz [188.147.45.*]
    Po debiucie sonki wszystkie - bez wyjątku - spółki zależne od playway są łotane; jedne mniej inne bezlitośnie..
[x]
CFG -0,31% 1,60 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.