• Jaka powinna być cena PD Autor: ~zulus [37.47.182.*]
    Dobra sprzedaż w promocji pokazała, że chętni na grę są tylko cena musi być zdecydowanie niższa plus marketing na grę. Według mnie cena wyjściowa powinna być obniżona na stałe do 70-80 zł plus max okresów promocyjnych o marketing na facebooku, targi itp. Porównując cenę wyjściowa PD ponad 140 zł z dużo lepszym Frostpunkiem 100 zł widać od razu, że coś w tej cenie jest nie halo.
  • Re: Jaka powinna być cena PD Autor: ~Arthurius [94.172.219.*]
    Pierwsza 10 globala po 5 miesiącah od premiery... całkiem, całkiem. Porównajcie to sobie z niedawną, wyczekiwaną premierą od Bloobera.
  • Re: Jaka powinna być cena PD Autor: ~Minifund [37.47.106.*]
    Jakich pięciu. 14 chyba.
  • Re: Jaka powinna być cena PD Autor: ~re [37.47.182.*]
    Już dawno rok minął od premiery.. Miejmy nadzieję ,że do GS wreszcie dotrze, że potrzebany jest tu marketing i obniżenie wyjściowej ceny! Playway mógłby tez wrzucić na facebooku info o wiekszej promocji na PD a tu nic..
[x]
CFG -0,31% 1,60 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.