Warunki skupu bardzo rygorystyczne: "a) cena nabycia Akcji nie może przekraczać wartości wyższej spośród ceny akcji z ostatniej niezależnej transakcji giełdowej i najwyższej bieżącej niezależnej oferty kupna w systemie obrotu," Z tego wynika, że można tylko dopisywać zlecenie do już istniejącego zlecenia kupna i to tylko wtedy, poprzednia transakcja nie miała niższej ceny.
Ale nawet w tych warunkach teoretycznie mogły być zlecenia i mogły być transakcje, a komunikatu o transakcjach nie widać. Czy to kolejna ściema, że skup uruchomiono?
Skup taki sam jak działanie Spółki czyli żadnych komunikatów o skupie .Żal wydawać pieniędzy a gdzie Fundusze jeden telefon i Prezes powinien dać wniosek Panowie z Biura Maklerskiego kupujemy.Ale najlepiej siedzieć cicho i kasę trzymać na cięższe czasy które mogą przy tym zarządzaniu niebawem przyjść.
Czy te komunikaty o skupie to nie są działania w celu manipulowania kursem akcji? Po ogłoszenie informacji o uruchomieniu skupu z dniem 19.09.2019 kurs znacząco wzrósł i były spore obroty.