• 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: zulusowaty [87.207.181.*]
    Coraz ciekawiej to wygląda. Znowu pojawił się niemały pakiet na kupnie. To mi już nie wygląda na zwykłe inwestowanie ale na totalny skup akcji. Wygląda mi to na poważną i "grubą" akcję, bo kto przy tak niskim ff kupowałby tyle akcji? Jeżeli robi to ta sama osoba, to ma już ok. 250k akcji + dzisiejsze (to co kupił i chce kupić) 150k, to będzie miał ze 400k akcji, a w wolnym obrocie jest zaledwie 950k sztuk. Jeżeli dodam sobie do tego to co mam, to niewiele zostanie akcyjek do kupna :)  

    Co z tego wyniknie? Zobaczymy...

    Może tą całą akcję organizuje sam Komosiński, który chce podpompować kurs, by następnie sprzedać jakiemuś instytucjonlanemu inwestorowi (może jakiemuś funduszowi) część swoich udziałów. Taki fund będzie chciał na pewno sporo zarobić, więc może zacząć się niezła jazda. Dodatkowo pojawią się drobni inwestorzy + spekulanci. Jeżeli do tego firma dorzuci intratne umowy to tu może być spokojnie i kilka PLN-ów.

    Tak czy tak...., ogłaszam okres posuchy i marazmu za ZAKOŃCZONY!!!
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~marek [31.60.58.*]
    j.w.
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~maybe [5.173.232.*]
    Wierzylem w Comeco, że się podniesie i nie bezpodstawnie:)
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Marek [31.60.58.*]
    Dnia 2019-09-11 o godz. 12:24 ~maybe napisał(a):
    > Wierzylem w Comeco, że się podniesie i nie bezpodstawnie:)

    ...to dopiero początek ;-)
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Rydzu [5.173.240.*]
    J.w.
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Smardzu [195.201.150.*]
    Jw
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Pierdu [195.201.150.*]
    J.w.
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Jupiii [31.60.96.*]
    Dnia 2019-09-11 o godz. 10:40 zulusowaty napisał(a):
    > Coraz ciekawiej to wygląda. Znowu pojawił się niemały pakiet na kupnie. To mi już nie wygląda na zwykłe inwestowanie ale na totalny skup akcji. Wygląda mi to na poważną i "grubą" akcję, bo kto przy tak niskim ff kupowałby tyle akcji? Jeżeli robi to ta sama osoba, to ma już ok. 250k akcji + dzisiejsze (to co kupił i chce kupić) 150k, to będzie miał ze 400k akcji, a w wolnym obrocie jest zaledwie 950k sztuk. Jeżeli dodam sobie do tego to co mam, to niewiele zostanie akcyjek do kupna :)  
    >
    > Co z tego wyniknie? Zobaczymy...
    >
    > Może tą całą akcję organizuje sam Komosiński, który chce podpompować kurs, by następnie sprzedać jakiemuś instytucjonlanemu inwestorowi (może jakiemuś funduszowi) część swoich udziałów. Taki fund będzie chciał na pewno sporo zarobić, więc może zacząć się niezła jazda. Dodatkowo pojawią się drobni inwestorzy + spekulanci. Jeżeli do tego firma dorzuci intratne umowy to tu może być spokojnie i kilka PLN-ów.
    >
    > Tak czy tak...., ogłaszam okres posuchy i marazmu za ZAKOŃCZONY!!!

  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Mefisto [145.237.2.*]
    zulu pierwszy przystanek miał być wyżej, chyba że to międzylądowanie :)
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~investor [31.60.58.*]
    Dnia 2019-09-11 o godz. 10:40 zulusowaty napisał(a):
    > Coraz ciekawiej to wygląda. Znowu pojawił się niemały pakiet na kupnie. To mi już nie wygląda na zwykłe inwestowanie ale na totalny skup akcji. Wygląda mi to na poważną i "grubą" akcję, bo kto przy tak niskim ff kupowałby tyle akcji? Jeżeli robi to ta sama osoba, to ma już ok. 250k akcji + dzisiejsze (to co kupił i chce kupić) 150k, to będzie miał ze 400k akcji, a w wolnym obrocie jest zaledwie 950k sztuk. Jeżeli dodam sobie do tego to co mam, to niewiele zostanie akcyjek do kupna :)  
    >
    > Co z tego wyniknie? Zobaczymy...
    >
    > Może tą całą akcję organizuje sam Komosiński, który chce podpompować kurs, by następnie sprzedać jakiemuś instytucjonlanemu inwestorowi (może jakiemuś funduszowi) część swoich udziałów. Taki fund będzie chciał na pewno sporo zarobić, więc może zacząć się niezła jazda. Dodatkowo pojawią się drobni inwestorzy + spekulanci. Jeżeli do tego firma dorzuci intratne umowy to tu może być spokojnie i kilka PLN-ów.
    >
    > Tak czy tak...., ogłaszam okres posuchy i marazmu za ZAKOŃCZONY!!!

    j.w.
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~Mefisto [145.237.2.*]
    chyba jednak dobrze, że się skróciłem zostawiłem sobie tylko 10k tak z sentymentu.
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~leo [89.77.169.*]
    juz niedlugo,,
  • Re: 1 PLN - pierwszy przystanek Autor: ~investor [31.60.58.*]
    ...zbierają.
[x]
COMECO 15,61% 0,10 2026-06-17 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.