Zarząd obiecywał skup akcji. Nie realizuje chyba tego bo obroty źadne, kurs stoi w miejscu, komunikatów brak. Jeśli nie pracują nad jakąś inwestycją, to powinni skupować. Powinni coś powiedzieć w przeciwnym wypadku zaufanie do p. Gurguli będzie spadać.
Być może, to prawda że cena była za niska i nikt nie chciał sprzedać. Ja jednak sądzę, że Zarząd nie chciał w takiej ilości kupić. Być może wiedzą że może być taniej.
To co jednak niepokoi to: 1. Zapowiedzi wyższej stawki ZUS. Programiści mają dość wysokie pensje, a PGS to w praktyce tylko koszty osobowe. Jak będą musieli zapłacić wyższy ZUS, to może przełożyć się mocno na wynik. 2. Mnie chyba nie przekonuje ich strategia (1) gry wyłącznie na zagranicę i (2) braku produktów, które sprzedawaliby w formie licencji.
Jak będzie zobaczymy. Na razie porażający jest brak obrotów. Ciężko sprzedać to co się już posiada, a perspektywy - bynajmniej nie są nam komunikowane.
Ona nie jest w upadłości. Ma się nawet bardzo dobrze. ale jest jakiś brak sentymentu do kupowania jej w cenach wyższych niz pojedyncze zł. Od kilku lat nie może się trwale wybić, chociaż wskaźniki to by sugerowały.
Wg mnie jest niedostateczna komunikacja Zarząd z akcjonariuszami. Nie wiadomo w co grają.