• Ferrum Autor: adziorros [84.40.188.*]
    Witam, spytam się wprost. Co się dzieje z tą spółką? Przecież to nie do uwierzenia aby po takich dobrych informacjach (nowy kontrakt, świetny raport roczny) była poniżej 40zł. Co ma wspływ na to? Jakie są rokowania?
  • Re: Ferrum Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Przepraszam z opóźnienie w odpowiedzi. Ruch w górę z marcowego minimum wygląda do tej pory na korektę w trendzie spadkowym. Dobre wyniki czy fundamenty niekoniecznie od razu przekładają się na kurs akcji.