Wystarczy użyć translatora, no chyba, że ktoś jest jakąś madką czy innym dorosłym już brajankiem z analfabetyzmem fukcjonalnym - to wtedy cóż, pozostaje tylko głosować na pis, i nienawidzić całego świata :)
Po 1 półroczu zagranica powinna dac z ok 40 do 50 mln zysku netto. Zobaczymy 30 września czy sie wstrzelepo wynikach za I polrocze holdingu.
Tak jak pisalem na plus calym Holdingiem i to spory wyjda po III kwartale 2019 r:)