Jak to niektórzy próbują niezorientowanym namacic w głowie. Do wszystkich którzy nie wiedzą co oznacza sprzedaż Onico Oil. To spółką zajmująca się dystrybucją oleju Castrol na Polskę i tyle. Pytanie do tych co mówią że kurs idzie na 4 zł. Po wczorajszym infie o możliwości sprzedaży spółki energia kurs szybuje i nie może się zatrzymać. A dzisiaj niby po tym infie ma spaść z 10zl na 4 zł. Jakim cudem to jest dobre info. Pozbywane są kiepskie spolki zostają te które najlepiej generują zyski a im jest potrzebna kasa że sprzedaży
Nie mam monopolu na rację a że każdego opinię szanuje to zobaczymy. Powiedz kolego skąd taki pomysł bo nie przecież z tego dzisiejszego infa które jest przecież pozytywne bo jeżeli nie to te wczorajsze też nie mogły być a jednak ktoś po cos to kupuje. Ogólnie powiem Ci tak ja tu już swoje zarobiłem ale jeszcze 2 tyś zostawiłem. Zakopuje i za pół roku odkopie. Zobaczymy co tu będzie. Jak nic to i tak straty nie mam. Bo sporo więcej niż wsadziłem wyciągnąłem. Tak więc. Szanujmy się i dla każdego powodzeniaa.
hieny licza ze spanikowani beda walic na oslep a oni sie ustawia najlepiej na 1zl , bo przeciez zle infa podali dla nich kazde bedzie zle ale przeciez ktos te obroty zrobil a watpie zeby takie leszcze jak my ktore oddawaly dziekujac bogu i szczesciu za okazje zycia. (tych leszczy jest malutko na pokladzie) prawie 5mln zl swoja droga ta spolka generowala prawie 1mln zysku wycenili ja za 7mln niezly wynik. Niech sie dzieje.