Kółkowicz? Moim zdaniem nie.Prawda jest taka ,że nie wiadomo ile to warte.Już takich spółek na nc z innowacyjnymi projektami mieszania betonu zniknęło kilka z nc.
Synek jeszcze zobaczysz jak podpiszą umowy i akcje pójdą w górę kto miał rację . Przypomnę że Prezes i ludzie z góry mają te 54%akcji ,to są poważne ilości akcji .I bez umów na miliony nie są w stanie zarobić na akcjach Także zrobią wszystko żeby kurs ruszył
Robią wszystko co mogą. Wyglada to tam jakby umowy i listy intencyjne podpisują tylko by łudzić ludzi. A czy nie zarobili? Kosiński 7mln akcji w rynek puścił. 2 bańki lekko przytulil
Po co przywołujesz kosę , to był chory człowiek z problemami sprzedawał po kilkanaście groszy. Przez niego wszystko się opóźnia, Zobacz Prezesa on nie sprzedał żadnych znaczących ilości .A pan Charazinski kupował z rynku milion akcji.GNV posiada prawie 10milionow akcji i nie sprzedało ani jednej sztuki , także trochę się zastanów . Akcji nie posiadasz a tak się udzielasz , ciekawe po co