• Duda Autor: skrzypca [213.135.46.*]
    Witam,

    Czy warto teraz trzymać (kupować) DUDĘ.
  • Re: Duda Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Akcje znajdują się w zakresie konsolidacji. Jeśli kupować to z bliskim stop-lossem w okolicy 12.00 zł. Przebicie 15.00 zł mogłoby być pozytywnym sygnałem.