Wzrost wygląda pewnie, zwłaszcza że ciężko nawet kupić. Widłowy trzyma co jakiś czas Podejdzie do 3 zł bo w zeszłym roku było coś w tych granicach a firma staje na nogi. Co sądzicie?
Ja na to właśnie czekam. Mam sporo i choćbym chciał nie mam innego wyjścia niż czekać. Wg mnie sprawa jest prosta - jeżeli M. Komosiński wchodzi bardziej do Comeco zamiast rozwijać coś swojego to zyski są pewne.