• Radze Autor: ~Cube [93.105.176.*]
    zapoznać się z tym wątkiem

    https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=CUBEITG

    Wzrost wygląda pewnie, zwłaszcza że ciężko nawet kupić. Widłowy trzyma co jakiś czas
    Podejdzie   do 3 zł bo w zeszłym roku było coś w tych granicach a firma staje na nogi. Co sądzicie?
  • Re: Radze Autor: ~WojtekK [5.173.17.*]
    Ja na to właśnie czekam. Mam sporo i choćbym chciał nie mam innego wyjścia niż czekać. Wg mnie sprawa jest prosta - jeżeli M. Komosiński wchodzi bardziej do Comeco zamiast rozwijać coś swojego to zyski są pewne.
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.