Wzrost wygląda pewnie, zwłaszcza że ciężko nawet kupić. Widłowy trzyma co jakiś czas Podejdzie do 3 zł bo w zeszłym roku było coś w tych granicach a firma staje na nogi. Co sądzicie?
a co tutaj są i wierzyciele, kurs leci na pysk ludzie ratują kapitał po wspaniałych wynikach waszego groca hi hi hi, niby tak tanio a dzis spada ponad 7% co jest jak jest tak dobrze!!!