UOKiK stwierdził, że bank nienależycie informował klientów o wprowadzanych podwyżkach i zmianach w regulaminach – nie wskazywał podstaw prawnych, a dokumenty nie były dostarczane na trwałym nośniku. Teraz Getin ma zwrócić klientom pieniądze.
Zgłosiłem do KNF, radzę zrobić wam to samo. To jest już przesada, wszystko rozumiem, że bananowa giełda, że kursem sterują funty jak chcą, ale takie coś... to już jest przegięcie pały