A to będzie sprzedawało się razem z HF-Rozpoczęte zostały prace nad preprodukcją nowej gry tj. „House Flipper City” – w ocenie Zarządu szansa na wprowadzenie do pełnej produkcji i sprzedaży jest duża !!!!! Będzie produkcja
Dnia 2019-03-29 o godz. 11:49 prosefor napisał(a): > Rynek na razie odebrał to średnio pozytywnie, widać że już same obiecanki nie wystarczaają
Jaki rynek? Rynek to jest na CDR, 11B i PLW; reszta to warzywniak... ...więc dalej doglądajmy spokojnie pietruszki, marchewki.. ..pojawi się arbuz i dynia - cierpliwości!