• Dyrdymały :) Autor: ghost-man [46.171.121.*]
    hhmmm.. tak to podkreślili w komunikacie :

    Altus TFI jest jednym z największych w Polsce niezależnych (tzn. niepowiązanych bezpośrednio z żadną instytucją finansową) towarzystw funduszy inwestycyjnych. Od lipca 2014 r. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW.

    takie moje dyrdymały (absolutnie pod to nie gram i nikomu nie sugeruje tego :) ) ale patrząc z perspektywy banku to całkiem ciekawy kąsek mógłby się dla któregoś okazać ..po co tworzyć całą strukturę budować portfel klientów co trwa latami jak można podnieść praktycznie coś co nie leży na łopatkach, a wręcz co siedzi pół metra w mule, wyeliminować problemy zaległe prawne - nie wnikam jak ... i mamy całkiem fajna "zabawkę" do zarabiania kasy
  • Re: Dyrdymały :) Autor: ~Ja [86.63.90.*]
    dokładnie i pod taki scenariusz warto grać... osobiście nie będę już raczej uśredniać, cierpliwie czekam, kupiłem ciut wyżej niż jest ale co tam ;)
  • sprzedawaj teraz altusa i właź w getin i nie szczekaj głupot Autor: wemus [188.146.33.*]
    sprzedawaj teraz altusa i właź w getin i nie szczekaj głupot
[x]
ALTUS -0,37% 2,72 2026-04-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.