w sumie 90% zespołu odeszło... nie da się ich zastąpić... wiec spółka będzie musiała zmienić model biznesowy lub zostałe przejęta w całości przez playway
Gdyby był komunikat, że spółka straciła płynność finansową, jest niewypłacalna czy rozważa zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości to można zrozumieć takie sypanie i sprzedaż ze stratą na potęgę. No cóż kto ma środki to pakuje do wora.
Spójrzcie ilu spekulantów naszło. W cholerę ip jest z innych spółek :D Czyli wszystko jak pisałem wcześniej dziś kulminacja spadków. Odbicie w piątek i potem powoli w górę aż do 11 lutego i info i wystrzał na 15 po infie + nowy prezes + wyniki. Pamiętam jak była korekta xrpka i ludzie zrzucali za bezcen aby potem ci sami odkupić x2 :D
Bo dziś jak zwykle przy 2 dniu jest najniżej. 3 dzień bez infa spokój - ruchy w obie strony. Potem odbicie i czekamy na zapowiedziane informacje. Ludzie myślą, że jak sprzedadzą to zarobią
Masa przestraszonych dzieciaków i pseudo inwestorów ostro posypała akcjami przez 2 dni i mamy właśnie czegoś takiego efekt. Ale spokojnie niech sypią nawet i do 5zł to wtedy będzie taki sam efekt jak na CD PROJECT :)