Na ten moment wydaje sie, ze warto. Pewnie do walnego bedzie brakowało istotnych info, ale tez mysle pozytywnie. Troche dziwi brak konkretnych wypowiedzi ze strony zarzadu, mogliby sie bardziej starac. Okazja z tytułu rozpoczecia sprzedazy do pochwalenia sie, zreszta to mało wazne, troche cierpliwosci i sytuacja sama sie wyklaruje.
"Kiedy współpraca studia z wydawcą, Fat Dog Games dobiegła końca, Steam zablokował możliwość zakupu gry w sklepie. O całej sprawie wypowiedział się na facebookowej grupie „Indie Game Developers Polska” Krystian Mucha ze studia odpowiedzialnego za grę. „Próbowaliśmy wpłynąć na portal, by odzyskać kontrolę nad grą, której prawa należą w całości do nas. Wykorzystaliśmy wiele dróg, byliśmy wspierani przez prawników i mimo to nie mogliśmy wznowić sprzedaży gry na platformie Steam. Poczuliśmy, że Steam nie dba o niezależnych twórców”.