• PP NA 02NFI Autor: smokologia_ [213.238.75.*]
    witam
    na 2NFI zostało anulowane prawo poboru, jednakże pamiętając sytuacje na Energopolu z grudnia, gdzie cena akcji została skorygowana o pp proszę o wyjaśnienie jak będzie sytuacja tutaj wyglądała, gdyż na ostatnim WZA gdzie zapadła uchwała o pp nie została podana cena emisyjna, jak w takim razie ona zostanie wyliczona.
    Dziękuje
  • Re: PP NA 02NFI Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Hmm, nie za bardzo orientuję się w NFI i związanych z nimi emisjach, przejęciach itp., ale jeśli emisja została odwołana, to nie bedzie dnia ustalenia prawa poboru?