• Rajtki w dół Autor: ~limba [37.249.86.*]
    1,55 zaliczone ...
    będzie niżej czy tutaj jest lokalny dół ? ;)
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~mir [109.173.158.*]
    prąd tanieje kurs szaleje :)
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Technik [85.221.137.*]
    Może być niżej :-)
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~elb [80.94.16.*]
    Wizje ruchów kursu z analiz technicznych niewiele się różnią od wizji ze szklanych kul, a na tym bidawalorze mamy jakiś dziwny dryf kursu pod humor animatora, bo nic sensownego nie wpływa tu na ruchy kursu, można by zakładać, że ten dryf będzie w okolicy ceny konwersji i wówczas obecny poziom kursu można by domniemać jako odbicie, niemniej kuriozalne zakupy lizusów na spadającym kursie mogą zapowiadać raczej dalszy i głębszy spadek kursu, gdyż trudno się czegoś innego dopatrzyć w tych stadnych lizusich zakupach oprócz negatywnej propagandy.

    Dwa problemy są na tym walorze przeszkadzające wzrostom, pierwszy to istniejące obligacje/warranty a drugi to większościowe udziały dziwacznego króla, u którego trudno dopatrzyć się jakichś instynktów giełdowych, nadzieja jest tylko w tym, że król jest nadal slupem jakiegoś kapitału, który zechce z tego geszeftu jakoś wyjść, najgorzej z kursem będzie jeżeli wyjście będzie siłami spółki, czyli z umocnieniem się króla w akcjonariacie.

    Pewne jest jedno, że z królem w akcjonariacie nie zarobimy, początek jego pewnie był taki jak poniżej ktoś to opisał (ten link już kiedyś był tu zapodawany) a jaka teraz jest jego rola/pozycja słupa to trudno przewidzieć, bo wpływy jego mentorów pewnie spadły :

    link 
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~cog [94.254.136.*]
    po tylu pozytywnych rzeczach jakie sie wydarzylo w tym roku na cog przypomne rekordowe zyski i przychody refinans dywidenda....ten kurs na koniec roku to policzek dla wiernych akcjonariuszy....i male szanse na poprawe sytuacji w 2019 r.....kurs na minimach a mozna bylo nakupic dzis perly do woli po 1.55- 1.60 zl o czyms to swiadczy....przy takim kursie podaz powinna byc zerowa...kto sprzedaje takie ilosci po takich cenach? slupy pszema?....sprzedaja bo pewnie wiedza ze bedzie taniej...co do AT zauwazylem ze na Cog zawsze kreslarz realizuje jedynie negatywne scenariusze orgry itp....bylo wybicie ponad 2 zeta po wieloletniej konsoli...mozna bylo pociagnac kurs w okolice 2.5- 3 zl i utrzymac kurs pozytywne wydarzenia i wskazniki temu sprzyjaly....ale jak zwykle kreslarz chcial inaczej....co teraz obstawiam kiszonke w okolicy 1.5 zl albo spadki do 1.2 zl.....2 zeta raczej juz nigdy nie przebijemy bo i po co pszemowi to nie na reke....a lizusy oddadza w wezwaniu po kazdej cenie....teraz nagle przestali kupowac kupowali po 1.9 a nie oplaca im sie kupowac po 1.6 ot taka fanaberia lizuzow...kto im zabroni....
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Panironia [89.64.51.*]
    Panie i Panowie.
    Nie martwcie się.
    Rok 2019 napewno bedzie czasem mega wzrostów na cog.
    No chyba ze nie to 2020 juz na 100%
    Ostatecznie to 2021
    No chyba ze jednak 2022
    ...


    Wiec cierpliwości i najlepszego
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~cog [5.173.24.*]
    i tak bedziemy czekac do usr....a krol ze swita bedzie mial z nad polewke i potem zrobi nam laske i kupi w wezwaniu po 0.97 zl....raz juz probowal bedzie znow probowal
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Technik [85.221.137.*]
    Ktoś dziś ładny pakiet walnął, ponad 200tyś, teraz już raczej nie spadnie tak szybko
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Mort [188.147.228.*]
    To żart czy sarkazm?
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Technik [85.221.137.*]
    luknij na wolumen
  • Re: Rajtki w dół Autor: ~Mort [212.180.168.*]
    Mam notowania mbank i dzisiejszy wolumen to 11256
[x]
COGNOR -0,85% 5,85 2026-06-26 09:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.