a mi to wygląda na przewalenie z wora do wora widać że dalej pozbyć chcą się akcji dlatego to sztuczne kupno i postawienie klocka na kupnie ale jak zobaczyli że się ludzie nie złapali na haczyk to zabrali i teraz chcą opchnąć po 13 gr ale potem poleci po 12 gr!!!
Dnia 2018-12-28 o godz. 11:10 ~no napisał(a): > Każdy widzi jak chcę > Ja pisałemże w infie mówią ze wcześnie fundy 2 miały po ok 4,5% > > Ciekaw jestem po co się kryły i ile jest jeszcze takich ????