• INFO Autor: ~JEST [83.28.219.*]
    PAKUJĄ SIĘ w FDG
  • Re: INFO ,, ile jeszcze jest takich inwest co mają 4,5% Autor: ~ciekawe [83.28.219.*]
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/FAT-DOG-GAMES-S-A-Zawiadomienie-o-zmianie-udzialu-w-ogolnej-liczbie-glosow-na-Walnym-Zgromadzeniu-Akcjonariuszy-Fat-Dog-Games-S-A-7634421.html

    wszedłem bo będzie OK.
  • Re: INFO Autor: ~analiza [91.208.93.*]
    a mi to wygląda na przewalenie z wora do wora
    widać że dalej pozbyć chcą się akcji dlatego to sztuczne kupno i postawienie klocka na kupnie ale jak zobaczyli że się ludzie nie złapali na haczyk to zabrali i teraz chcą opchnąć po 13 gr ale potem poleci po 12 gr!!!
  • Re: INFO Autor: ~no [83.28.219.*]
    Każdy widzi jak chcę
    Ja pisałemże w infie mówią ze wcześnie fundy 2 miały po ok 4,5%

    Ciekaw jestem po co się kryły i ile jest jeszcze takich ????
  • Bylo tu niedawno 0.40zl. to i zapewne bedzie 0.50 Autor: ~Wicek [94.254.168.*]
    Dnia 2018-12-28 o godz. 11:10 ~no napisał(a):
    > Każdy widzi jak chcę
    > Ja pisałemże w infie mówią ze wcześnie fundy 2 miały po ok 4,5%
    >
    > Ciekaw jestem po co się kryły i ile jest jeszcze takich ????

[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.