• Wezwanie do sprzedaży akcji Autor: kotap2 [81.168.228.*]
    Kiedy ma miejsce i jakie rodzi konsekwencje w przypadku nieodpowiedzenia na wezwanie.
    Cena wzywającego znacznie odbiega od kursu akcji (jest niższa). Czy odpowiadając na wezwanie świadomie mam zgadzać sie na stratę?
  • Re: Wezwanie do sprzedaży akcji Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Można nie odpowiedzieć na wezwanie do sprzedaży akcji. Szczególnie ma to sens gdy wzywający ogłasza wezwanie bo jest do tego zmuszony prawem i proponuje cenę niższą niż rynkową (minimalna cena też jest określona i nie może znacząco odbiegać od średniej z ostatnich miesięcy).