Co sie idwlecze to nie uciecze przeciez pisalem ze ppatrze na wykres w DLUGIM TERMINIE ....poza tym idealnie sie odbilo na tyg. Od linii trendu wzrostowego wszystko idzie dobrze tylko powoli
tak w komentarzu do wynikow zarzad jak byk napisal ze po uruchomieniu kredytu splacili wszystkie obligi ktore mieli splacic zreszta widac juz juz znaczny spadek kosztow finansowych z tytulu obslugi z 20 mln w 3 kw 2017 do niewiele ponad 6 mln za 3 kw 2018