• System Autor: parzydlak [192.168.11.*]
    Jeśli chodzi o ostatnie transakcje systemu np. kupna na dziennych szczytach i sprzedaży na dołkach, to normalne dla systemów trendowych - strata w konsolidacji, zysk w trendzie. Jeśli jednak nie zbyt ironicznie, to dzięki:)
    Wiem że to normalne i nie pisze ironicznie ,np jak słucham pana Kuczyńskiego
    to mi się nie dobrze robi on na przykład zawsze korekte przepowiada i kiedyś mu się sprawdza ,szkoda pisać.
    Pozdrowienia
  • Re: System Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    OK, dzięki!