• *** Prośba o ocenę *** Autor: an.ka [194.165.48.*]
    Witam.
    Poszę o ocenę portfela. Mam akcje nasępujących spółek:
    04PRO
    BUDOPOL
    GANT
    MOSTOSTALEXP

    Badzo prosze o opinie na ich temat w/w walorów pod katem inwestycji średnioterminowej tj. 3 - 5 miesięcy.
    Zastanawiam się również nad kupnem akcji BBIDEVNFI. Poproszę również o opinię na temet tej spółki. Chciałabym potrzymać te akcje do końca roku.
    Dziękuję.

  • Re: *** Prośba o ocenę *** Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Gant i Mostostal Export raczej na skraju korekty.