• FON i Strzelec Autor: invictus [84.67.17.*]
    co pan mysli o przyszłości tych spółek ,planowanym rozwoju przez strzelca i czy to dobre inwestycje??
  • Re: FON i Strzelec Autor: PawelRejczak [82.139.57.*]
    Obie spółki są w podobnej konsolidacji, na razie można to określić jako korektę wcześniejszego wzrostu. Dużo będzie zależeć od tego czy MIDWIG i inne małe spółki wznowią ruch w górę , bo ostatnio dostały lekkiej "zadyszki".